KONST / Litografier / Triptyk 7919501

nr 791 9501

Lennart Nyström

(f. 1944), Sverige

Triptyk , 3 delar, Lennart Nyström (f. 1944), signerade, 50x66

Lennart Nyström, svensk målare född 1944.

Utrop:

300 kr

Såld:

350 kr

måndag 19 november 2012
kl 19:38:35

Lennart Nyström

Läs mer om Lennart Nyström